MÜDÜR İPAR'DAN SPORCULARINA MORAL

MÜDÜR İPAR'DAN SPORCULARINA MORAL

HABER TARİHİ: 17 Mayıs 2021
106 Kişi okudu

TBESF Süper ligde mücadele eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelli basketbol takımı 24 Mayısta Yalova'da devam edecek olan 2. etap müsabaka  hazırlıklarını kendi tesisinde devam eden temsilcimizi Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi engelli Basketbol takımımızı Engelliler şube Müdürü Habip ipar antrenmanı ziyaret ederek Baklava ikramında bulundu.

Takımına gövendiklerini ifade eden İPAR oynanacak olan son etpta Takımlarına inandıklarını şanlıurfayı ve belediyemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandıklarını iyi bir takımımız olduğunu her şeyden önce sağlık içersinde ligin bitmesini bu anlamda belediye Başkanı Sayın Zeynel Abidin beyazgül Selam ve iyi şans dileklerini sporculara getirdiğini aktaran İpar sporculara tatlı ikram ederek kısa bir sohpet yaptılar.

bizlerde takım olarak bu inceliği gösteren engelliler şube müdürümüz habip ipara sporcularımız ve yönetmimimiz adına teşekkür ediyoruz. 2. atapta şanlıurfay, en iyi şekilde tamsil etmek için çalışmalarımızı son güne kadar devam edeceğiz.  ÜYE GİRİŞİşanlıurfa engelli spor kulubu